• Nowy
Monitor Philips 27" 27M2N8500/00 2xHDMI DP 4xUSB głośniki
search
  • Monitor Philips 27" 27M2N8500/00 2xHDMI DP 4xUSB głośniki
  • Monitor Philips 27" 27M2N8500/00 2xHDMI DP 4xUSB głośniki
  • Monitor Philips 27" 27M2N8500/00 2xHDMI DP 4xUSB głośniki
  • Monitor Philips 27" 27M2N8500/00 2xHDMI DP 4xUSB głośniki

Monitor Philips 27" 27M2N8500/00 2xHDMI DP 4xUSB głośniki

2 961,99 zł
Brutto
  • Przekątna ekranu: 27.00 cali
  • Typ matrycy: QD-OLED
  • Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
  • Format obrazu: 16:9
  • Touch: Nie
  • Wielkość plamki: 0.229 mm
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Przekątna ekranu27.00 cali
Typ matrycyQD-OLED
Powłoka ekranuAntyodblaskowa (Anti-Glare)
Format obrazu16:9
TouchNie
Wielkość plamki0.229 mm
Czas reakcji matrycy0.030 ms
Jasność matrycy250 cd/m2
Kontrast statyczny1500000 :1
Rozdzielczość maksymalna2560 x 1440
Częstotliwość odświeżania [Hz]360
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)48 ~ 360
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)30 ~ 510
Ilość wyświetlanych kolorów1,07 B (10-bitowy)
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Zakrzywiony ekranNie
Normy spełniane przez monitorRoHS
Normy spełniane przez monitorVESA DisplayHDR True Black 400
Złącza zewn.HDMI x 2
Złącza zewn.DisplayPort
Złącza zewn.USB 3.0 x 2
Złącza zewn.USB 3.0 Type-B
Złącza zewn.USB 3.0 Type-C
Złącza zewn.Kensington Lock
Zgodność z technologią HDCPTak
Obsługa Adaptive SyncTak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]Tak
Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]-5° / +20°
Wbudowane głośnikiTak
Moc głośników2 x 5W
Montaż VESA100 x 100
Nasycenie kolorów98,5% (DCI-P3)
Nasycenie kolorów147,5% (sRGB)
Nasycenie kolorów120% (NTSC)
Nasycenie kolorów118% (Adobe RGB)
Pobór energii (podczas pracy)83.70 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Klasa energetycznaG
Wbudowany zasilaczTak
Kolor obudowyBiały (White)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)609,3 x 513,7 x 274,5
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)609,3 x 357,7 x 61
Waga z podstawą (kg)7.35
Waga bez podstawy (kg)6.00
Zawiera baterię / akumulatorNie
Informacje dodatkoweHDMI 2.1, DP 1.4, HDCP 2.2
Informacje dodatkoweJasność:
Informacje dodatkowe- SDR: 250 nitów (APL 100%)
Informacje dodatkowe- HDR: 450 nitów (APL 10%)
Informacje dodatkowe- HDR E/P: 1000 nitów (APL 3%)
Informacje dodatkoweSynchronizacja adaptacyjna
Informacje dodatkoweDelta E: <2 (sRGB)
Informacje dodatkoweTryb LowBlue, EasyRead
Informacje dodatkoweAmbiglow: 3-stronny
Informacje dodatkoweShadow Boost, Smart Crosshair, Smart Sniper
Gwarancja producenta [mies.]36

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Producent:
MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
PRINS BERNHARDPLEIN 200, 1097JB AMSTERDAM, NL
www.philips.com/welcome

Podmiot odpowiedzialny w UE:
MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
PRINS BERNHARDPLEIN 200, 1097JB AMSTERDAM, NL
www.philips.com/welcome

MOPHLD270930
47 Przedmioty

Opis

Przekątna ekranu
27.00 cali
Typ matrycy
QD-OLED
Rozdzielczość maksymalna
2560 x 1440
Format obrazu
16:9
Czas reakcji matrycy
0.030 ms
Kontrast statyczny
1500000 :1
Częstotliwość odświeżania [Hz]
360
Ilość wyświetlanych kolorów
1,07 B (10-bitowy)
Zakrzywiony ekran
Nie
Złącza zewn.
DisplayPort
HDMI x 2
USB 3.0 Type-B
USB 3.0 Type-C
USB 3.0 x 2

Specyficzne kody

EAN13
8712581806309
MPN
27M2N8500/00
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.