• Nowy
Monitor ViewSonic 27" VX2758A-2K-PRO-3 (VS20058) IPS 2xHDMI DP
search
  • Monitor ViewSonic 27" VX2758A-2K-PRO-3 (VS20058) IPS 2xHDMI DP
  • Monitor ViewSonic 27" VX2758A-2K-PRO-3 (VS20058) IPS 2xHDMI DP
  • Monitor ViewSonic 27" VX2758A-2K-PRO-3 (VS20058) IPS 2xHDMI DP
  • Monitor ViewSonic 27" VX2758A-2K-PRO-3 (VS20058) IPS 2xHDMI DP

Monitor ViewSonic 27" VX2758A-2K-PRO-3 (VS20058) IPS 2xHDMI DP

1 475,99 zł
Brutto
  • Przekątna ekranu: 26.50 cali
  • Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
  • Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
  • Format obrazu: 16:9
  • Touch: Nie
  • Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Przekątna ekranu26.50 cali
Typ matrycyIPS (In-Plane Switching)
Powłoka ekranuAntyodblaskowa (Anti-Glare)
Format obrazu16:9
TouchNie
Wielkość plamki0.233 mm
Czas reakcji matrycy0.020 ms
Jasność matrycy300 cd/m2
Kontrast statyczny1000 :1
Kontrast dynamiczny80000000 :1
Rozdzielczość maksymalna2560 x 1440 (QHD)
Częstotliwość odświeżania [Hz]240
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)HDMI: 49~144 | DP: 48~240
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)HDMI: 24~222 | DP: 24~255
Ilość wyświetlanych kolorów1,07 B (8 bit + FRC)
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Zakrzywiony ekranNie
Normy spełniane przez monitorCE
Normy spełniane przez monitorCE EMC
Normy spełniane przez monitorCB
Normy spełniane przez monitorRoHS
Normy spełniane przez monitorErP
Normy spełniane przez monitorREACH
Normy spełniane przez monitorWEEE
Normy spełniane przez monitorEAC
Normy spełniane przez monitorUkrSEPRO
Normy spełniane przez monitorBSMI
Normy spełniane przez monitorRCM
Normy spełniane przez monitorVCCI
Normy spełniane przez monitorPSE
Normy spełniane przez monitorBIS
Złącza zewn.HDMI x 2
Złącza zewn.DisplayPort x 2
Złącza zewn.Wyjście słuchawkowe
Złącza zewn.Kensington Lock
Obsługa FreeSyncTak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]Tak
Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]-5° / +20°
Montaż VESA100 x 100
Nasycenie kolorów130% (sRGB)
Nasycenie kolorów92% (NTSC)
Pobór energii (podczas pracy)28.00 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Kolor obudowyCzarny (Black)
Wyposażenie dodatkoweKabel zasilajacy
Wyposażenie dodatkoweKabel DisplayPort 1.4
Wyposażenie dodatkoweInstrukcja
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)614,1 x 453,35 x 180,26
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)614,1 x 365,65 x 47,05
Waga z podstawą (kg)4.90
Waga bez podstawy (kg)4.50
Zawiera baterię / akumulatorNie
Informacje dodatkowePowłoka ekranu: Anti-Glare, Hard Coating (3H)
Informacje dodatkoweLow Blue Light, HDR10
Informacje dodatkoweHDMI 2.1

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Producent:
VIEWSONIC EUROPE LIMITED
Miles Yard 10 Miles Street, SW81GX London, GB
www.viewsonic.com/eu/contact
44 20 7382 8250

Podmiot odpowiedzialny w UE:
ViewSonic Europe Limited
Haaksbergweg 75, 1101BR Amsterdam, NL
EPREL@viewsoniceurope.com

MOVSLD270360
10 Przedmioty

Opis

Przekątna ekranu
26.50 cali
Typ matrycy
IPS (In-Plane Switching)
Rozdzielczość maksymalna
2560 x 1440 (QHD)
Format obrazu
16:9
Czas reakcji matrycy
0.020 ms
Kontrast statyczny
1000 :1
Częstotliwość odświeżania [Hz]
240
Ilość wyświetlanych kolorów
1,07 B (8 bit + FRC)
Zakrzywiony ekran
Nie
Złącza zewn.
DisplayPort x 2
HDMI x 2
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe

Specyficzne kody

EAN13
0766907027891
MPN
VX2758A-2K-PRO-3
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.