• Nowy
Monitor Asus 31,5" ProArt Display OLED PA32UCDM 4K UHD 240Hz HDMI 2xTB HUB głośniki
search
  • Monitor Asus 31,5" ProArt Display OLED PA32UCDM 4K UHD 240Hz HDMI 2xTB HUB głośniki
  • Monitor Asus 31,5" ProArt Display OLED PA32UCDM 4K UHD 240Hz HDMI 2xTB HUB głośniki
  • Monitor Asus 31,5" ProArt Display OLED PA32UCDM 4K UHD 240Hz HDMI 2xTB HUB głośniki
  • Monitor Asus 31,5" ProArt Display OLED PA32UCDM 4K UHD 240Hz HDMI 2xTB HUB głośniki

Monitor Asus 31,5" ProArt Display OLED PA32UCDM 4K UHD 240Hz HDMI 2xTB HUB głośniki

6 466,99 zł
Brutto
  • Przekątna ekranu: 31.50 cali
  • Typ matrycy: QD-OLED
  • Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
  • Format obrazu: 21:9
  • Touch: Nie
  • Wielkość plamki: 0.182 mm
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Przekątna ekranu31.50 cali
Typ matrycyQD-OLED
Powłoka ekranuAntyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Format obrazu21:9
TouchNie
Wielkość plamki0.182 mm
Czas reakcji matrycy0.100 ms
Jasność matrycy250 cd/m2
Kontrast statyczny1500000 :1
Rozdzielczość maksymalna3840 x 2160 (4K UHD)
Częstotliwość odświeżania [Hz]240
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)HDMI: 48 ~ 240 | Thunderbolt: 48 ~ 240
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)HDMI: 15 ~ 583 | DP, USB-C: 15 ~ 583
Ilość wyświetlanych kolorów1,07 B (10-bitowy)
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Zakrzywiony ekranNie
Normy spełniane przez monitorEnergy Star
Normy spełniane przez monitorCalman Ready
Normy spełniane przez monitorVESA DisplayHDR True Black 400
Normy spełniane przez monitorFSC MIX
Normy spełniane przez monitorTUV Flicker-free
Normy spełniane przez monitorTUV Low Blue Light
Normy spełniane przez monitorMac Compliance
Złącza zewn.HDMI
Złącza zewn.Thunderbolt™4 x 2
Złącza zewn.USB 3.2 Gen 1 Type-A x 1
Złącza zewn.USB 3.2 Gen 1 Type-C
Złącza zewn.Wyjście słuchawkowe
Złącza zewn.Kensington Lock
Zgodność z technologią HDCPTak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]Tak
Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]-5° / +20°
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości130mm
Wbudowane głośnikiTak
Moc głośników2 x 3W
Montaż VESA100 x 100
Nasycenie kolorów100% (sRGB)
Nasycenie kolorów99% (DCI-P3)
Pobór energii (podczas pracy)32.00 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Wbudowany zasilaczTak
Kolor obudowyBiały (White)
Wyposażenie dodatkoweKabel HDMI Ultra High Speed
Wyposażenie dodatkoweKabel Thunderbolt 4
Wyposażenie dodatkoweKabel USB-C na A
Wyposażenie dodatkoweKabel zasilający
Wyposażenie dodatkoweRaport z fabrycznej kalibracji kolorów
Wyposażenie dodatkoweSzybki przewodnik
Wyposażenie dodatkoweKarta gwarancyjna
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)717,3 x 602,5 x 228
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)717,3 x 422,3 x 42,4
Waga z podstawą (kg)9.00
Waga bez podstawy (kg)6.50
Zawiera baterię / akumulatorNie
Informacje dodatkoweJasność matrycy:
Informacje dodatkowe- 1000 nitów (HDR, szczyt)
Informacje dodatkowe- 250 nitów (typowo)
Informacje dodatkowePPI: 140
Informacje dodatkoweObsługa HDR10, HLG, Dolby Vision
Informacje dodatkoweASUS OLED Care; ASUS ProArt Hardware Calibration
Informacje dodatkowePresety ProArt
Informacje dodatkowePrzekłamanie kolorów: delta E < 1
Informacje dodatkowePIP / PIB, VRR, Multiple HDR
Informacje dodatkoweHDMI 2.1, HDCP 2.3
Informacje dodatkowePort USB-C z obsługa PowerDelivery 96W
Informacje dodatkowePorty Thunderbolt 4 z możliwościłą łączenia w łańcuch (DaisyChain)
Gwarancja producenta [mies.]36

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Producent:
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist, 112 Taipei City, TW
www.asus.com/support/product/contactus/services/questionform/

Podmiot odpowiedzialny w UE:
ASUS Computer GmbH
Harkortstr. 21-23, 40880 Ratingen, DE
www.asus.com/support/product/contactus/services/questionform/

Asus
MOASLD3201S0
2 Przedmioty

Opis

Przekątna ekranu
31.50 cali
Typ matrycy
QD-OLED
Rozdzielczość maksymalna
3840 x 2160 (4K UHD)
Format obrazu
21:9
Czas reakcji matrycy
0.100 ms
Kontrast statyczny
1500000 :1
Częstotliwość odświeżania [Hz]
240
Ilość wyświetlanych kolorów
1,07 B (10-bitowy)
Zakrzywiony ekran
Nie
Złącza zewn.
HDMI
Thunderbolt™4 x 2
USB 3.2 Gen 1 Type-A x 1
USB 3.2 Gen 1 Type-C
Wyjście słuchawkowe

Specyficzne kody

EAN13
4711387564714
MPN
PA32UCDM
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.