• Nowy
  • Obecnie brak na stanie
Monitor Philips 31,5" 32B1U3900/00 VA 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP 5xUSB RJ-45 głośniki
search
  • Monitor Philips 31,5" 32B1U3900/00 VA 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP 5xUSB RJ-45 głośniki
  • Monitor Philips 31,5" 32B1U3900/00 VA 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP 5xUSB RJ-45 głośniki
  • Monitor Philips 31,5" 32B1U3900/00 VA 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP 5xUSB RJ-45 głośniki
  • Monitor Philips 31,5" 32B1U3900/00 VA 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP 5xUSB RJ-45 głośniki

Monitor Philips 31,5" 32B1U3900/00 VA 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP 5xUSB RJ-45 głośniki

1 670,99 zł
Brutto
  • Przekątna ekranu: 31.50 cali
  • Typ matrycy: VA
  • Technologia podświetlania: WLED
  • Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
  • Format obrazu: 16:9
  • Wielkość plamki: 0.181 mm
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Przekątna ekranu31.50 cali
Typ matrycyVA
Technologia podświetlaniaWLED
Powłoka ekranuAntyodblaskowa (Anti-Glare)
Format obrazu16:9
Wielkość plamki0.181 mm
Czas reakcji matrycy4.000 ms
Jasność matrycy350 cd/m2
Kontrast statyczny3500 :1
Kontrast dynamiczny50000000 :1
Rozdzielczość maksymalna3840 x 2160 (4K UHD)
Częstotliwość odświeżania [Hz]60
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)23-75
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)30-140
Ilość wyświetlanych kolorów1,07 B (10-bitowy)
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Normy spełniane przez monitorCB
Normy spełniane przez monitorTUV/GS
Normy spełniane przez monitorTUV Ergo
Normy spełniane przez monitorEAC
Normy spełniane przez monitorEAEU RoHS
Normy spełniane przez monitorMEPS
Normy spełniane przez monitorUKCA
Normy spełniane przez monitorEMF
Normy spełniane przez monitorFCC
Normy spełniane przez monitorICES-003
Złącza zewn.HDMI x 2
Złącza zewn.DisplayPort
Złącza zewn.USB Type-C
Złącza zewn.USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4
Złącza zewn.RJ-45 (LAN 10M/100M/1G)
Złącza zewn.Wyjście audio
Złącza zewn.Kensington Lock
Zgodność z technologią HDCPTak
Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]Tak
Obrót wokół osi pionowej [Swivel]-180° / +180°
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]-5° / +25°
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości180mm
Wbudowane głośnikiTak
Moc głośników2 x 3W
Montaż VESA100 x 100
Nasycenie kolorów122% (sRGB)
Nasycenie kolorów106% (NTSC)
Pobór energii (podczas pracy)34.80 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.30 W
Klasa energetycznaF
Wbudowany zasilaczTak
Kolor obudowyCzarny (Black)
Wyposażenie dodatkowePrzewód HDMI
Wyposażenie dodatkowePrzewó DP
Wyposażenie dodatkowePrzewód USB-C
Wyposażenie dodatkowePrzewód zasilania
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)714 x 631 x 280
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)714 x 422 x 62
Waga z podstawą (kg)11.47
Waga bez podstawy (kg)7.56
Zawiera baterię / akumulatorNie
Informacje dodatkoweSmartImage, EasyRead
Informacje dodatkoweGęstość pikseli: 140 PPI
Informacje dodatkowePowłoka przeciwodblaskowa, 3H, Haze 25%
Informacje dodatkoweHDMI 2.0, DP1.4
Informacje dodatkowePort USb-C z trybem DP oraz ładowaniem PD do 90 W
Informacje dodatkoweObsługa funkcji Plug & Play, DDC/CI, MacOS, sRGB, Windows 10/11
Gwarancja producenta [mies.]36

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Producent:
MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
PRINS BERNHARDPLEIN 200, 1097JB AMSTERDAM, NL
www.philips.com/welcome

Podmiot odpowiedzialny w UE:
MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
PRINS BERNHARDPLEIN 200, 1097JB AMSTERDAM, NL
www.philips.com/welcome

MOPHLD320100

Opis

Przekątna ekranu
31.50 cali
Typ matrycy
VA
Rozdzielczość maksymalna
3840 x 2160 (4K UHD)
Format obrazu
16:9
Czas reakcji matrycy
4.000 ms
Kontrast statyczny
3500 :1
Częstotliwość odświeżania [Hz]
60
Ilość wyświetlanych kolorów
1,07 B (10-bitowy)
Złącza zewn.
DisplayPort
HDMI x 2
RJ-45 (LAN 10M/100M/1G)
USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4
USB Type-C

Specyficzne kody

EAN13
8721038001211
MPN
32B1U3900/00
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.