• Nowy
Monitor AOC 26,5" Q27G41ZDF QD-OLED QHD 240Hz HDMI DP
search
  • Monitor AOC 26,5" Q27G41ZDF QD-OLED QHD 240Hz HDMI DP
  • Monitor AOC 26,5" Q27G41ZDF QD-OLED QHD 240Hz HDMI DP
  • Monitor AOC 26,5" Q27G41ZDF QD-OLED QHD 240Hz HDMI DP
  • Monitor AOC 26,5" Q27G41ZDF QD-OLED QHD 240Hz HDMI DP

Monitor AOC 26,5" Q27G41ZDF QD-OLED QHD 240Hz HDMI DP

1 874,99 zł
Brutto
  • Przekątna ekranu: 26.50 cali
  • Typ matrycy: QD-OLED
  • Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
  • Format obrazu: 16:9
  • Touch: Nie
  • Wielkość plamki: 0.229 mm
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Przekątna ekranu26.50 cali
Typ matrycyQD-OLED
Powłoka ekranuAntyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Format obrazu16:9
TouchNie
Wielkość plamki0.229 mm
Czas reakcji matrycy0.030 ms
Jasność matrycy400 cd/m2
Kontrast statyczny1500000 :1
Kontrast dynamiczny80000000 :1
Rozdzielczość maksymalna2560 x 1440 (QHD)
Częstotliwość odświeżania [Hz]240
Ilość wyświetlanych kolorów1,07 B
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Zakrzywiony ekranNie
Normy spełniane przez monitorCB
Normy spełniane przez monitorCE
Normy spełniane przez monitorTUV-Bauart-Mark
Normy spełniane przez monitorISO 9241-307
Normy spełniane przez monitorEAC
Normy spełniane przez monitorFCC
Normy spełniane przez monitorUKCA
Normy spełniane przez monitorWEEE
Normy spełniane przez monitorREACH
Normy spełniane przez monitorRoHS
Normy spełniane przez monitorCEC
Złącza zewn.HDMI
Złącza zewn.DisplayPort
Złącza zewn.Kensington Lock
Złącza zewn.Wyjście słuchawkowe
Zgodność z technologią HDCPTak
Obsługa Adaptive SyncTak
Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]-3° / +21,5°
Montaż VESA100 x 100
Nasycenie kolorów147,6% (sRGB)
Nasycenie kolorów99,1% (DCI-P3)
Nasycenie kolorów98% (Adobe RGB)
Pobór energii (podczas pracy)63.00 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.30 W
Klasa energetycznaE
Wbudowany zasilaczTak
Kolor obudowyCzarny (Black)
Wyposażenie dodatkoweKable HDMI(1,8m), DP(1,8m)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)609,3 x 454,3 x 190,5
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)609,3 x 355,3 x 57,03
Waga z podstawą (kg)4.95
Waga bez podstawy (kg)4.11
Waga brutto (kg)8.00
Zawiera baterię / akumulatorNie
Informacje dodatkoweHDMI 2.0, DP 1.4
Informacje dodatkoweTwardość ekranu: 2H
Gwarancja producenta [mies.]36

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Producent:
AOC International (Europe ) B.V.
PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOOR, 1097 JB AMSTERDAM, NL
www.aoc.com/support
+49306869097

Podmiot odpowiedzialny w UE:
AOC International (Europe ) B.V.
PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOOR, 1097 JB AMSTERDAM, NL
www.aoc.com/support
+49306869097

AOC
MOAOLD2707C0
27 Przedmioty

Opis

Przekątna ekranu
26.50 cali
Typ matrycy
QD-OLED
Rozdzielczość maksymalna
2560 x 1440 (QHD)
Format obrazu
16:9
Czas reakcji matrycy
0.030 ms
Kontrast statyczny
1500000 :1
Częstotliwość odświeżania [Hz]
240
Ilość wyświetlanych kolorów
1,07 B
Zakrzywiony ekran
Nie
Złącza zewn.
DisplayPort
HDMI
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe

Specyficzne kody

EAN13
4038986183147
MPN
Q27G41ZDF
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.