• Nowy
Monitor ViewSonic 23,8" VG2409-MHDU-2 Ergonomic Monitor IPS FHD 100Hz HDMI DP HUB USB głośniki
search
  • Monitor ViewSonic 23,8" VG2409-MHDU-2 Ergonomic Monitor IPS FHD 100Hz HDMI DP HUB USB głośniki
  • Monitor ViewSonic 23,8" VG2409-MHDU-2 Ergonomic Monitor IPS FHD 100Hz HDMI DP HUB USB głośniki
  • Monitor ViewSonic 23,8" VG2409-MHDU-2 Ergonomic Monitor IPS FHD 100Hz HDMI DP HUB USB głośniki
  • Monitor ViewSonic 23,8" VG2409-MHDU-2 Ergonomic Monitor IPS FHD 100Hz HDMI DP HUB USB głośniki

Monitor ViewSonic 23,8" VG2409-MHDU-2 Ergonomic Monitor IPS FHD 100Hz HDMI DP HUB USB głośniki

1 001,99 zł
Brutto
  • Przekątna ekranu: 23.80 cali
  • Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
  • Technologia podświetlania: LED
  • Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
  • Format obrazu: 16:9
  • Wielkość plamki: 0.275 mm
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Przekątna ekranu23.80 cali
Typ matrycyIPS (In-Plane Switching)
Technologia podświetlaniaLED
Powłoka ekranuAntyodblaskowa (Anti-Glare)
Format obrazu16:9
Wielkość plamki0.275 mm
Czas reakcji matrycy4.000 ms
Jasność matrycy350 cd/m2
Kontrast statyczny1300 :1
Kontrast dynamiczny50000000 :1
Rozdzielczość maksymalna1920 x 1080
Częstotliwość odświeżania [Hz]100
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)48 ~ 100
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)30 ~ 125
Ilość wyświetlanych kolorów16,7 M (6 bit + FRC)
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Zakrzywiony ekranNie
Normy spełniane przez monitorEnergy Star
Normy spełniane przez monitorEPEAT
Normy spełniane przez monitorCE
Normy spełniane przez monitorCE EMC
Normy spełniane przez monitorCB
Normy spełniane przez monitorRoHS
Normy spełniane przez monitorErP
Normy spełniane przez monitorREACH
Normy spełniane przez monitorWEEE
Normy spełniane przez monitorTCO 9.0
Normy spełniane przez monitorUkrSEPRO
Normy spełniane przez monitorEAC
Złącza zewn.HDMI
Złącza zewn.DisplayPort
Złącza zewn.USB 3.0 x 2
Złącza zewn.USB 3.0 Type-B
Złącza zewn.USB 3.0 Type-C
Złącza zewn.Wyjście słuchawkowe
Złącza zewn.Kensington Lock
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]Tak
Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]Tak
Obrót wokół osi pionowej [Swivel]Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]-3,5° / +28°
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości130mm
Wbudowane głośnikiTak
Moc głośników2 x 2,5W
Montaż VESA100 x 100
Nasycenie kolorów104% (sRGB)
Nasycenie kolorów72% (NTSC)
Pobór energii (podczas pracy)22.00 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Wbudowany zasilaczTak
Kolor obudowyCzarny (Black)
Wyposażenie dodatkowe3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1
Wyposażenie dodatkoweHDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1
Wyposażenie dodatkoweUSB Type-C Cable (Male-Male) x1
Wyposażenie dodatkoweUSB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1
Wyposażenie dodatkoweQuick Start Guide x1
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)539,7 x 389,89~519,89 x 233,29
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)539,7 x 323,18 x 50,9
Waga z podstawą (kg)5.60
Waga bez podstawy (kg)3.50
Zawiera baterię / akumulatorNie
Informacje dodatkoweHDR10
Informacje dodatkoweEkran Anti-Glare, Hard Coating (3H)
Informacje dodatkowePort USB-C upstream z trybem DP oraz ładoaniem 65W
Gwarancja producenta [mies.]36

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Producent:
VIEWSONIC EUROPE LIMITED
Miles Yard 10 Miles Street, SW81GX London, GB
www.viewsonic.com/eu/contact
44 20 7382 8250

Podmiot odpowiedzialny w UE:
ViewSonic Europe Limited
Haaksbergweg 75, 1101BR Amsterdam, NL
EPREL@viewsoniceurope.com

MOVSLD240270
22 Przedmioty

Opis

Przekątna ekranu
23.80 cali
Typ matrycy
IPS (In-Plane Switching)
Rozdzielczość maksymalna
1920 x 1080
Format obrazu
16:9
Czas reakcji matrycy
4.000 ms
Kontrast statyczny
1300 :1
Częstotliwość odświeżania [Hz]
100
Ilość wyświetlanych kolorów
16,7 M (6 bit + FRC)
Zakrzywiony ekran
Nie
Złącza zewn.
DisplayPort
HDMI
USB 3.0 Type-B
USB 3.0 Type-C
USB 3.0 x 2

Specyficzne kody

EAN13
0766907028775
MPN
VG2409-MHDU-2
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.