• Nowy
Monitor Dell 27" UltraSharp U2724DE (210-BKTV) HDMI 2xDP 4xUSB 2xUSB-C 2xThunderbolt 4
search
  • Monitor Dell 27" UltraSharp U2724DE (210-BKTV) HDMI 2xDP 4xUSB 2xUSB-C 2xThunderbolt 4
  • Monitor Dell 27" UltraSharp U2724DE (210-BKTV) HDMI 2xDP 4xUSB 2xUSB-C 2xThunderbolt 4
  • Monitor Dell 27" UltraSharp U2724DE (210-BKTV) HDMI 2xDP 4xUSB 2xUSB-C 2xThunderbolt 4
  • Monitor Dell 27" UltraSharp U2724DE (210-BKTV) HDMI 2xDP 4xUSB 2xUSB-C 2xThunderbolt 4

Monitor Dell 27" UltraSharp U2724DE (210-BKTV) HDMI 2xDP 4xUSB 2xUSB-C 2xThunderbolt 4

2 090,99 zł
Brutto
  • Przekątna ekranu: 27.00 cali
  • Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
  • Technologia podświetlania: LED
  • Format obrazu: 16:9
  • Touch: Nie
  • Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Przekątna ekranu27.00 cali
Typ matrycyIPS (In-Plane Switching)
Technologia podświetlaniaLED
Format obrazu16:9
TouchNie
Wielkość plamki0.311 mm
Czas reakcji matrycy8.000 ms
Jasność matrycy350 cd/m2
Kontrast statyczny2000 :1
Rozdzielczość maksymalna2560 x 1440
Częstotliwość odświeżania [Hz]120
Ilość wyświetlanych kolorów1,07 B (10-bitowy)
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Zakrzywiony ekranNie
Normy spełniane przez monitorEPEAT
Normy spełniane przez monitorEnergy Star
Normy spełniane przez monitorTCO
Normy spełniane przez monitorRoHS
Złącza zewn.HDMI
Złącza zewn.DisplayPort x 2
Złącza zewn.USB 3.1 x 4
Złącza zewn.USB 3.1 Type-C x 2
Złącza zewn.Thunderbolt™4 x 2
Złącza zewn.Kensington Lock
Złącza zewn.Wyjście słuchawkowe
Zgodność z technologią HDCPTak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]Tak
Obrót wokół osi pionowej [Swivel]-45° / +45°
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]-5° / +21°
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości150mm
Wbudowane głośnikiNie
Montaż VESA100 x 100
Nasycenie kolorów100% (sRGB)
Nasycenie kolorów98% (DCI-P3)
Pobór energii (podczas pracy)24.40 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.30 W
Klasa energetycznaF
Wbudowany zasilaczTak
Kolor obudowySrebrny (Silver)
Wyposażenie dodatkoweKable (DP 1.4m, USB-A na USB-C 1m, Thunderbolt 1m, zasilający)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)612,24 x 385,58 ~ 535,58 x 192,28
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)612,24 x 352,51 x 50,12
Waga z podstawą (kg)7.37
Waga bez podstawy (kg)5.23
Zawiera baterię / akumulatorNie
Informacje dodatkowePorty Thunderbolt z obsługą PowerDelivery (15W + 90W) oraz z trybem DP
Informacje dodatkowePort USB-C z obsługą PowerDelivery 15W
Informacje dodatkoweKVM, HDMI 2.1, DP 1.4
Informacje dodatkoweRedukcja niebieskiego światła
Gwarancja producenta [mies.]36

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Producent:
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way, 78682 TX Round Rock, US
regulatory.compliance@dell.com
+1 512 338 1551

Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dell Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Al.Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa, PL
regulatory.compliance@dell.com
+1 512 338 1551

Dell
MODLLD2702J0
2 Przedmioty

Opis

Przekątna ekranu
27.00 cali
Typ matrycy
IPS (In-Plane Switching)
Rozdzielczość maksymalna
2560 x 1440
Format obrazu
16:9
Czas reakcji matrycy
8.000 ms
Kontrast statyczny
2000 :1
Częstotliwość odświeżania [Hz]
120
Ilość wyświetlanych kolorów
1,07 B (10-bitowy)
Zakrzywiony ekran
Nie
Złącza zewn.
DisplayPort x 2
HDMI
Thunderbolt™4 x 2
USB 3.1 Type-C x 2
USB 3.1 x 4

Specyficzne kody

EAN13
5397184821480
MPN
210-BKTV
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.