• Nowy
Monitor Dell 23,8" E2425HM (210-BRDN) IPS FHD 100Hz VGA HDMI DP
search
  • Monitor Dell 23,8" E2425HM (210-BRDN) IPS FHD 100Hz VGA HDMI DP
  • Monitor Dell 23,8" E2425HM (210-BRDN) IPS FHD 100Hz VGA HDMI DP
  • Monitor Dell 23,8" E2425HM (210-BRDN) IPS FHD 100Hz VGA HDMI DP
  • Monitor Dell 23,8" E2425HM (210-BRDN) IPS FHD 100Hz VGA HDMI DP

Monitor Dell 23,8" E2425HM (210-BRDN) IPS FHD 100Hz VGA HDMI DP

489,99 zł
Brutto
  • Przekątna ekranu: 23.80 cali
  • Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
  • Technologia podświetlania: LED
  • Format obrazu: 16:9
  • Touch: Nie
  • Wielkość plamki: 0.275 mm
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Przekątna ekranu23.80 cali
Typ matrycyIPS (In-Plane Switching)
Technologia podświetlaniaLED
Format obrazu16:9
TouchNie
Wielkość plamki0.275 mm
Czas reakcji matrycy5.000 ms
Jasność matrycy250 cd/m2
Kontrast statyczny1000 :1
Rozdzielczość maksymalna1920 x 1080 (Full HD)
Częstotliwość odświeżania [Hz]100
Ilość wyświetlanych kolorów16,7 M (8-bitowy)
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Zakrzywiony ekranNie
Normy spełniane przez monitorEnergy Star 8.0
Normy spełniane przez monitorEPEAT Gold
Normy spełniane przez monitorEPEAT Climate+
Normy spełniane przez monitorTCO
Normy spełniane przez monitorRoHS
Złącza zewn.D-Sub / VGA
Złącza zewn.HDMI
Złącza zewn.DisplayPort
Złącza zewn.Kensington Lock
Zgodność z technologią HDCPTak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]-5° / +21°
Wbudowane głośnikiNie
Montaż VESA100 x 100
Nasycenie kolorów72% (NTSC)
Pobór energii (podczas pracy)14.30 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.30 W
Klasa energetycznaD
Wbudowany zasilaczTak
Kolor obudowyCzarny (Black)
Wyposażenie dodatkoweCokół podstawy i podstawa
Wyposażenie dodatkoweSkrócony przewodnik konfiguracji
Wyposażenie dodatkoweInformacje dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska
Wyposażenie dodatkoweKabel zasilający
Wyposażenie dodatkoweKabel DisplayPort-DisplayPort - 1,80 m
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)538,64 x 412,35 x 171
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)538,64 x 324,21 x 47,7
Waga z podstawą (kg)3.60
Waga bez podstawy (kg)2.81
Zawiera baterię / akumulatorNie
Informacje dodatkoweHDMI 1.4, DP 1.2, HDCP 1.4
Informacje dodatkoweTwardość szkła 3H

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Producent:
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way, 78682 TX Round Rock, US
regulatory.compliance@dell.com
+1 512 338 1551

Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dell Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Al.Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa, PL
regulatory.compliance@dell.com
+1 512 338 1551

Dell
MODLLD240490
7 Przedmioty

Opis

Przekątna ekranu
23.80 cali
Typ matrycy
IPS (In-Plane Switching)
Rozdzielczość maksymalna
1920 x 1080 (Full HD)
Format obrazu
16:9
Czas reakcji matrycy
5.000 ms
Kontrast statyczny
1000 :1
Częstotliwość odświeżania [Hz]
100
Ilość wyświetlanych kolorów
16,7 M (8-bitowy)
Zakrzywiony ekran
Nie
Złącza zewn.
D-Sub / VGA
DisplayPort
HDMI
Kensington Lock

Specyficzne kody

EAN13
5397184962428
MPN
210-BRDN
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.