• Nowy
Monitor Dell 27" S2725QS (210-BQWM) IPS 4K UHD 120Hz 2xHDMI DP głośniki
search
  • Monitor Dell 27" S2725QS (210-BQWM) IPS 4K UHD 120Hz 2xHDMI DP głośniki
  • Monitor Dell 27" S2725QS (210-BQWM) IPS 4K UHD 120Hz 2xHDMI DP głośniki
  • Monitor Dell 27" S2725QS (210-BQWM) IPS 4K UHD 120Hz 2xHDMI DP głośniki
  • Monitor Dell 27" S2725QS (210-BQWM) IPS 4K UHD 120Hz 2xHDMI DP głośniki

Monitor Dell 27" S2725QS (210-BQWM) IPS 4K UHD 120Hz 2xHDMI DP głośniki

1 492,99 zł
Brutto
  • Przekątna ekranu: 27.00 cali
  • Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
  • Technologia podświetlania: LED
  • Format obrazu: 16:9
  • Touch: Nie
  • Wielkość plamki: 0.155 mm
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Przekątna ekranu27.00 cali
Typ matrycyIPS (In-Plane Switching)
Technologia podświetlaniaLED
Format obrazu16:9
TouchNie
Wielkość plamki0.155 mm
Czas reakcji matrycy8.000 ms
Jasność matrycy350 cd/m2
Kontrast statyczny1500 :1
Rozdzielczość maksymalna3840 x 2160 (4K UHD)
Częstotliwość odświeżania [Hz]120
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)48 - 120
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)27 - 270
Ilość wyświetlanych kolorów1,07 B (8 bit + FRC)
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Zakrzywiony ekranNie
Normy spełniane przez monitorEnergy Star 8.0
Normy spełniane przez monitorRoHS
Normy spełniane przez monitorErP
Normy spełniane przez monitorAMD FreeSync Premium
Złącza zewn.HDMI
Złącza zewn.DisplayPort
Złącza zewn.D-Sub / VGA
Złącza zewn.Kensington Lock
Zgodność z technologią HDCPTak
Obsługa G-SyncNie
Obsługa FreeSyncTak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]Tak
Obrót wokół osi pionowej [Swivel]-30° / +30°
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]-5° / +21°
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości130mm
Wbudowane głośnikiTak
Montaż VESA100 x 100
Nasycenie kolorów99% (sRGB)
Pobór energii (podczas pracy)25.50 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.30 W
Klasa energetycznaF
Wbudowany zasilaczTak
Kolor obudowyBiały (White)
Wyposażenie dodatkowePrzewód zasilający
Wyposażenie dodatkoweKabel HDMI (1,8 m)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)611,63 x 388,63 ~ 518,67 x 200,41
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)611,63 x 356,11 x 59,94
Waga z podstawą (kg)6.47
Waga bez podstawy (kg)4.56
Zawiera baterię / akumulatorNie
Informacje dodatkowePPI: 163
Informacje dodatkoweTwardość szkła: 3H
Informacje dodatkoweCzas reakcji matrycy: 5 ms (GTG szybki) / 8 ms (GTG)
Informacje dodatkoweHDMI 2.1 (HDCP 1.4 i 2.3) obsługuje do UHD 3840x2160, 120 Hz, FRL, HDR, VRR
Informacje dodatkoweDisplayPort 1.4 (HDCP 1.4 i 2.3) obsługuje do UHD 3840 × 2160, 120 Hz
Informacje dodatkoweMaksymalny pobór mocy: 67,4 W
Informacje dodatkoweZasilanie: 100 ~ 240 V AC
Gwarancja producenta [mies.]36

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Producent:
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way, 78682 TX Round Rock, US
regulatory.compliance@dell.com
+1 512 338 1551

Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dell Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Al.Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa, PL
regulatory.compliance@dell.com
+1 512 338 1551

Dell
MODLLD270360
7 Przedmioty

Opis

Przekątna ekranu
27.00 cali
Typ matrycy
IPS (In-Plane Switching)
Rozdzielczość maksymalna
3840 x 2160 (4K UHD)
Format obrazu
16:9
Czas reakcji matrycy
8.000 ms
Kontrast statyczny
1500 :1
Częstotliwość odświeżania [Hz]
120
Ilość wyświetlanych kolorów
1,07 B (8 bit + FRC)
Zakrzywiony ekran
Nie
Złącza zewn.
D-Sub / VGA
DisplayPort
HDMI
Kensington Lock

Specyficzne kody

EAN13
5397184962350
MPN
210-BQWM
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.