• Nowy

Monitor AOC 27" Q27G4SRU Fast IPS QHD 320Hz 2xHDMI DP HUB głośniki

1 215,99 zł
Brutto
  • Przekątna ekranu: 27.00 cali
  • Typ matrycy: Fast IPS
  • Technologia podświetlania: WLED
  • Format obrazu: 16:9
  • Touch: Nie
  • Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Przekątna ekranu27.00 cali
Typ matrycyFast IPS
Technologia podświetlaniaWLED
Format obrazu16:9
TouchNie
Wielkość plamki0.233 mm
Czas reakcji matrycy1.000 ms
Jasność matrycy450 cd/m2
Kontrast statyczny1000 :1
Rozdzielczość maksymalna2560 x 1440 (QHD)
Częstotliwość odświeżania [Hz]320
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)48-300
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)30-450
Ilość wyświetlanych kolorów1,07 B (10-bitowy)
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Zakrzywiony ekranNie
Normy spełniane przez monitorCB
Normy spełniane przez monitorCE
Normy spełniane przez monitorTUV-Bauart-Mark
Normy spełniane przez monitorISO 9241-307
Normy spełniane przez monitorEAC
Normy spełniane przez monitorFCC
Normy spełniane przez monitorUKCA
Normy spełniane przez monitorTCO
Normy spełniane przez monitorWEEE
Normy spełniane przez monitorREACH
Normy spełniane przez monitorRoHS
Złącza zewn.HDMI x 2
Złącza zewn.DisplayPort
Złącza zewn.USB Type-A x4
Złącza zewn.USB Type-B
Złącza zewn.Wyjście słuchawkowe
Obsługa G-SyncTak
Obsługa Adaptive SyncTak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]Tak
Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]Tak
Obrót wokół osi pionowej [Swivel]-30° / +30°
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]-3° / +21°
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości130mm
Wbudowane głośnikiTak
Moc głośników2 x 2W
Nasycenie kolorów124,2% (sRGB)
Nasycenie kolorów96,2% (DCI-P3)
Nasycenie kolorów92,5% (Adobe RGB)
Pobór energii (podczas pracy)26.00 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Klasa energetycznaF
Wbudowany zasilaczTak
Kolor obudowyCzarny (Black)
Wyposażenie dodatkoweKabel (HDMI, DP, zasilający, USB-B - USB-A)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)613,9 x 386~516 x 227,6
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)613,9 x 366,3 x 52,6
Waga z podstawą (kg)6.11
Waga bez podstawy (kg)4.17
Waga brutto (kg)8.90
Zawiera baterię / akumulatorNie
Informacje dodatkoweHDMI 2.1, DP 1.4
Informacje dodatkoweCzas reakcji GtG/MPRT: 1 ms/ 0.3 ms
Informacje dodatkoweWymiary opakowania: 730 x 455 x 139 mm
Informacje dodatkoweMax Częstotliwość odświeżania: 320 Hz
Gwarancja producenta [mies.]36

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Producent:
AOC International (Europe ) B.V.
PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOOR, 1097 JB AMSTERDAM, NL
www.aoc.com/support
+49306869097

Podmiot odpowiedzialny w UE:
AOC International (Europe ) B.V.
PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOOR, 1097 JB AMSTERDAM, NL
www.aoc.com/support
+49306869097

AOC
MOAOLD2707P0
14 Przedmioty

Opis

Przekątna ekranu
27.00 cali
Typ matrycy
Fast IPS
Rozdzielczość maksymalna
2560 x 1440 (QHD)
Format obrazu
16:9
Czas reakcji matrycy
1.000 ms
Kontrast statyczny
1000 :1
Częstotliwość odświeżania [Hz]
320
Ilość wyświetlanych kolorów
1,07 B (10-bitowy)
Zakrzywiony ekran
Nie
Złącza zewn.
DisplayPort
HDMI x 2
USB Type-A x4
USB Type-B
Wyjście słuchawkowe

Specyficzne kody

EAN13
4038986182713
MPN
Q27G4SRU
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.