• Nowy
Monitor ViewSonic 27" VG2708A-MHD (VS19716) HDMI DP VGA głośniki 2x2W
search
  • Monitor ViewSonic 27" VG2708A-MHD (VS19716) HDMI DP VGA głośniki 2x2W
  • Monitor ViewSonic 27" VG2708A-MHD (VS19716) HDMI DP VGA głośniki 2x2W
  • Monitor ViewSonic 27" VG2708A-MHD (VS19716) HDMI DP VGA głośniki 2x2W
  • Monitor ViewSonic 27" VG2708A-MHD (VS19716) HDMI DP VGA głośniki 2x2W

Monitor ViewSonic 27" VG2708A-MHD (VS19716) HDMI DP VGA głośniki 2x2W

887,99 zł
Brutto
  • Przekątna ekranu: 27.00 cali
  • Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
  • Technologia podświetlania: LED
  • Format obrazu: 16:9
  • Touch: Nie
  • Wielkość plamki: 0.275 mm
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Przekątna ekranu27.00 cali
Typ matrycyIPS (In-Plane Switching)
Technologia podświetlaniaLED
Format obrazu16:9
TouchNie
Wielkość plamki0.275 mm
Czas reakcji matrycy5.000 ms
Jasność matrycy250 cd/m2
Kontrast statyczny1300 :1
Kontrast dynamiczny50000000 :1
Rozdzielczość maksymalna1920 x 1080
Częstotliwość odświeżania [Hz]100
Ilość wyświetlanych kolorów16,7 M (6 bit + FRC)
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Zakrzywiony ekranNie
Normy spełniane przez monitorEnergy Star
Normy spełniane przez monitorCE
Normy spełniane przez monitorCE EMC
Normy spełniane przez monitorRoHS
Normy spełniane przez monitorErP
Normy spełniane przez monitorREACH
Normy spełniane przez monitorWEEE
Normy spełniane przez monitorTCO 9.0
Normy spełniane przez monitorEAC
Normy spełniane przez monitorUkrSEPRO
Normy spełniane przez monitorUKCA
Złącza zewn.HDMI
Złącza zewn.D-Sub / VGA
Złącza zewn.DisplayPort
Złącza zewn.Wyjście słuchawkowe
Złącza zewn.Kensington Lock
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]Tak
Obrót wokół osi pionowej [Swivel]360°
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]-5° / +28°
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości130mm
Wbudowane głośnikiTak
Moc głośników2 x 2W
Montaż VESA100 x 100
Nasycenie kolorów111% (sRGB)
Nasycenie kolorów79% (NTSC)
Pobór energii (podczas pracy)19.00 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.30 W
Klasa energetycznaE
Wbudowany zasilaczTak
Kolor obudowyCzarny (Black)
Wyposażenie dodatkowe3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1
Wyposażenie dodatkoweUSB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, Quick Start Guide x1
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)615 x 407,38 ~ 537,38 x 223
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)615 x 364 x 46
Waga z podstawą (kg)6.10
Waga bez podstawy (kg)4.10
Zawiera baterię / akumulatorNie
Informacje dodatkowePowłoka Anti-Glare, Hard Coating (3H)
Informacje dodatkoweHDMI 1.4
Gwarancja producenta [mies.]36

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Producent:
VIEWSONIC EUROPE LIMITED
Miles Yard 10 Miles Street, SW81GX London, GB
www.viewsonic.com/eu/contact
44 20 7382 8250

Podmiot odpowiedzialny w UE:
ViewSonic Europe Limited
Haaksbergweg 75, 1101BR Amsterdam, NL
EPREL@viewsoniceurope.com

MOVSLD270290
14 Przedmioty

Opis

Przekątna ekranu
27.00 cali
Typ matrycy
IPS (In-Plane Switching)
Rozdzielczość maksymalna
1920 x 1080
Format obrazu
16:9
Czas reakcji matrycy
5.000 ms
Kontrast statyczny
1300 :1
Częstotliwość odświeżania [Hz]
100
Ilość wyświetlanych kolorów
16,7 M (6 bit + FRC)
Zakrzywiony ekran
Nie
Złącza zewn.
D-Sub / VGA
DisplayPort
HDMI
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe

Specyficzne kody

EAN13
0766907024159
MPN
VG2708A-MHD
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.