• Nowy
Monitor MSI 24,5" PRO MP252 HDMI DP głośniki
search
  • Monitor MSI 24,5" PRO MP252 HDMI DP głośniki
  • Monitor MSI 24,5" PRO MP252 HDMI DP głośniki
  • Monitor MSI 24,5" PRO MP252 HDMI DP głośniki
  • Monitor MSI 24,5" PRO MP252 HDMI DP głośniki

Monitor MSI 24,5" PRO MP252 HDMI DP głośniki

326,99 zł
Brutto
  • Przekątna ekranu: 24.50 cali
  • Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
  • Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
  • Format obrazu: 16:9
  • Wielkość plamki: 0.283 mm
  • Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Przekątna ekranu24.50 cali
Typ matrycyIPS (In-Plane Switching)
Powłoka ekranuAntyodblaskowa (Anti-Glare)
Format obrazu16:9
Wielkość plamki0.283 mm
Czas reakcji matrycy4.000 ms
Jasność matrycy300 cd/m2
Kontrast statyczny1300 :1
Kontrast dynamiczny100000000 :1
Rozdzielczość maksymalna1920 x 1080 (Full HD)
Częstotliwość odświeżania [Hz]100
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)48 ~ 100
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)52,416 ~ 112,5
Ilość wyświetlanych kolorów1,07 B (10-bitowy)
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Zakrzywiony ekranNie
Złącza zewn.HDMI
Złącza zewn.DisplayPort
Złącza zewn.Kensington Lock
Złącza zewn.Wyjście słuchawkowe
Zgodność z technologią HDCPTak
Obsługa Adaptive SyncTak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]-5° / +20°
Wbudowane głośnikiTak
Montaż VESA100 x 100
Nasycenie kolorów102% (sRGB)
Nasycenie kolorów76% (Adobe RGB)
Wbudowany zasilaczTak
Kolor obudowyCzarny (Black)
Wyposażenie dodatkoweKable (HDMI, zasilający)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)557,7 x 416,3 x 207,2
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)557,7 x 322,9 x 48,10
Waga z podstawą (kg)3.30
Zawiera baterię / akumulatorNie
Informacje dodatkoweKonstrukcja bezramkowa
Informacje dodatkoweSynchronizacja adaptacyjna
Informacje dodatkoweHDMI 2.0b, DP 1.4a, HDCP 1.3
Gwarancja producenta [mies.]24

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Producent:
Micro-Star Int'L Co., Ltd.
NO.69,LIDE ST.,ZHONEGHE DIST., 235 NEW TAIPEI CITY, TW
acs@msi.com
886930361931

Podmiot odpowiedzialny w UE:
MSI Computer Europe B.V.
Science Park 5706, 5692ER Son Eindhoven, NL
GPSR@msi.com
+31-40-267-6100

MSI
MOMILD2500B0
97 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
4711377156417
MPN
PRO MP252
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.