• Nowy
Monitor Philips 27" 27E1N1800A/00 2xHDMI DP głośniki
search
  • Monitor Philips 27" 27E1N1800A/00 2xHDMI DP głośniki
  • Monitor Philips 27" 27E1N1800A/00 2xHDMI DP głośniki
  • Monitor Philips 27" 27E1N1800A/00 2xHDMI DP głośniki
  • Monitor Philips 27" 27E1N1800A/00 2xHDMI DP głośniki

Monitor Philips 27" 27E1N1800A/00 2xHDMI DP głośniki

835,99 zł
Brutto
  • Przekątna ekranu: 27.00 cali
  • Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
  • Technologia podświetlania: WLED
  • Format obrazu: 16:9
  • Touch: Nie
  • Wielkość plamki: 0.155 mm
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Przekątna ekranu27.00 cali
Typ matrycyIPS (In-Plane Switching)
Technologia podświetlaniaWLED
Format obrazu16:9
TouchNie
Wielkość plamki0.155 mm
Czas reakcji matrycy1.000 ms
Jasność matrycy400 cd/m2
Kontrast statyczny1000 :1
Rozdzielczość maksymalna3840 x 2160 (4K UHD)
Częstotliwość odświeżania [Hz]240
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)40 ~ 60
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)30 ~ 140
Ilość wyświetlanych kolorów1,07 B (8 bit + FRC)
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Zakrzywiony ekranNie
Złącza zewn.HDMI x 2
Złącza zewn.DisplayPort
Złącza zewn.Wyjście audio
Zgodność z technologią HDCPTak
Obsługa Adaptive SyncTak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]Tak
Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]-5° / +20°
Wbudowane głośnikiTak
Moc głośników2 x 2W
Montaż VESA100 x 100
Pobór energii (podczas pracy)27.40 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Wbudowany zasilaczTak
Kolor obudowyCzarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)613 x 465 x 211
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)613 x 365 x 54
Waga z podstawą (kg)4.35
Waga bez podstawy (kg)3.92
Zawiera baterię / akumulatorNie
Informacje dodatkoweSmartUniformity
Informacje dodatkoweTryb LowBlue, EasyRead, HDR
Informacje dodatkoweSynchronizacja adaptacyjna
Informacje dodatkoweHDMI 2.0, DP 1.4, HDCP 2.2
Gwarancja producenta [mies.]36

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Producent:
MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
PRINS BERNHARDPLEIN 200, 1097JB AMSTERDAM, NL
www.philips.com/welcome

Podmiot odpowiedzialny w UE:
MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
PRINS BERNHARDPLEIN 200, 1097JB AMSTERDAM, NL
www.philips.com/welcome

MOPHLD270920
21 Przedmioty

Opis

Przekątna ekranu
27.00 cali
Typ matrycy
IPS (In-Plane Switching)
Rozdzielczość maksymalna
3840 x 2160 (4K UHD)
Format obrazu
16:9
Czas reakcji matrycy
1.000 ms
Kontrast statyczny
1000 :1
Częstotliwość odświeżania [Hz]
240
Ilość wyświetlanych kolorów
1,07 B (8 bit + FRC)
Zakrzywiony ekran
Nie
Złącza zewn.
DisplayPort
HDMI x 2
Wyjście audio

Specyficzne kody

EAN13
8712581805715
MPN
27E1N1800A/00
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.