• Nowy

Monitor Gigabyte 27" MO27Q28GR OLED Gaming Monitor QHD 280Hz 2xHDMI DP USB-C HUB USB głośniki

2 733,99 zł
Brutto
  • Przekątna ekranu: 27.00 cali
  • Typ matrycy: WOLED
  • Powłoka ekranu: Błyszcząca (Glare, Glossy)
  • Touch: Nie
  • Wielkość plamki: 0.229 mm
  • Czas reakcji matrycy: 0.030 ms
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Przekątna ekranu27.00 cali
Typ matrycyWOLED
Powłoka ekranuBłyszcząca (Glare, Glossy)
TouchNie
Wielkość plamki0.229 mm
Czas reakcji matrycy0.030 ms
Jasność matrycy335 cd/m2
Kontrast statyczny1500000 :1
Rozdzielczość maksymalna2560 x 1440 (QHD)
Częstotliwość odświeżania [Hz]280
Ilość wyświetlanych kolorów1,07 B (10-bitowy)
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Zakrzywiony ekranNie
Złącza zewn.HDMI x 2
Złącza zewn.DisplayPort
Złącza zewn.USB Type-C
Złącza zewn.Hub USB 3.2 (1 up, 2 down)
Złącza zewn.Wyjście słuchawkowe
Złącza zewn.Kensington Lock
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]Tak
Obrót wokół osi pionowej [Swivel]-15° / +15°
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]-5° / +21°
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości130mm
Wbudowane głośnikiTak
Moc głośników2 x 5W
Montaż VESA100 x 100
Nasycenie kolorów99,5% (DCI-P3)
Nasycenie kolorów84% (Adobe RGB)
Pobór energii (podczas pracy)35.00 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Wbudowany zasilaczTak
Kolor obudowyCzarny (Black)
Wyposażenie dodatkoweKable (zasilający, HDMI, DP, USB), karta gwarancyjna, QSG
Wyposażenie dodatkoweColor calibration test report
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)604,4 x 526,5 x 187,5
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)604,4 x 350,2 x 54,4
Waga z podstawą (kg)6.00
Waga bez podstawy (kg)4.50
Waga brutto (kg)8.75
Zawiera baterię / akumulatorNie
Informacje dodatkoweVESA DisplayHDR True Black 500
Informacje dodatkowe2 x HDMI 2.1
Informacje dodatkowe1 x Displayport 1.4
Informacje dodatkowe1 x USB Type-C (Alternate Mode; Upstream port; Power Delivery up to 18W)
Informacje dodatkowe1 x USB 3.2 Upstream port, 2 x USB 3.2 Downstream ports
Informacje dodatkoweBrightness: 335 cd/m2 (Typ, SDR APL 100%); 1500 cd/m2 (Typ, HDR APL 1.5%)
Informacje dodatkoweFactory Calibration: delta E <2
Gwarancja producenta [mies.]36

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Producent:
Gigabyte Technology Co. Ltd.
NO. 6, BAO CHIANG ROAD, 231 Xindian Dist., New Taipei, TW
EU.grp@gigabyte.com

Podmiot odpowiedzialny w UE:
GIGA-BYTE TECHNOLOGY B.V.
Steenoven 24, 5626DK EINDHOVEN, NL
EU.grp@gigabyte.com

Gigabyte
MOGBLD2701J0
4 Przedmioty

Opis

Przekątna ekranu
27.00 cali
Typ matrycy
WOLED
Rozdzielczość maksymalna
2560 x 1440 (QHD)
Czas reakcji matrycy
0.030 ms
Kontrast statyczny
1500000 :1
Częstotliwość odświeżania [Hz]
280
Ilość wyświetlanych kolorów
1,07 B (10-bitowy)
Zakrzywiony ekran
Nie
Złącza zewn.
DisplayPort
HDMI x 2
Hub USB 3.2 (1 up, 2 down)
USB Type-C
Wyjście słuchawkowe

Specyficzne kody

EAN13
4719331876524
MPN
MO27Q28GR
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.