• Nowy
Monitor Dell 23,8" P2425D (210-BQMX) IPS QHD 100Hz HDMI DP USB-C 3xUSB-A USB-B
search
  • Monitor Dell 23,8" P2425D (210-BQMX) IPS QHD 100Hz HDMI DP USB-C 3xUSB-A USB-B
  • Monitor Dell 23,8" P2425D (210-BQMX) IPS QHD 100Hz HDMI DP USB-C 3xUSB-A USB-B
  • Monitor Dell 23,8" P2425D (210-BQMX) IPS QHD 100Hz HDMI DP USB-C 3xUSB-A USB-B
  • Monitor Dell 23,8" P2425D (210-BQMX) IPS QHD 100Hz HDMI DP USB-C 3xUSB-A USB-B

Monitor Dell 23,8" P2425D (210-BQMX) IPS QHD 100Hz HDMI DP USB-C 3xUSB-A USB-B

970,99 zł
Brutto
  • Przekątna ekranu: 23.80 cali
  • Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
  • Technologia podświetlania: LED
  • Format obrazu: 16:9
  • Touch: Nie
  • Wielkość plamki: 0.206 mm
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Przekątna ekranu23.80 cali
Typ matrycyIPS (In-Plane Switching)
Technologia podświetlaniaLED
Format obrazu16:9
TouchNie
Wielkość plamki0.206 mm
Czas reakcji matrycy5.000 ms
Jasność matrycy350 cd/m2
Kontrast statyczny1500 :1
Rozdzielczość maksymalna2560 x 1440 (QHD)
Częstotliwość odświeżania [Hz]100
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)od 48 Hz do 100 Hz
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)od 30 kHz do 150 kHz
Ilość wyświetlanych kolorów16,7 M (8-bitowy)
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Zakrzywiony ekranNie
Normy spełniane przez monitorEnergy Star
Normy spełniane przez monitorEPEAT Gold
Normy spełniane przez monitorEPEAT Climate+
Normy spełniane przez monitorTCO 10.0
Normy spełniane przez monitorTCO Edge
Normy spełniane przez monitorRoHS
Normy spełniane przez monitorEnergy Star 8.0
Normy spełniane przez monitorErP
Złącza zewn.HDMI
Złącza zewn.DisplayPort
Złącza zewn.USB Type-C
Złącza zewn.USB 3.0 Type-B
Złącza zewn.USB 3.0 x 3
Złącza zewn.Kensington Lock
Zgodność z technologią HDCPTak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]Tak
Obrót wokół osi pionowej [Swivel]-45° / +45°
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]-5° / +21°
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości150mm
Wbudowane głośnikiNie
Montaż VESA100 x 100
Nasycenie kolorów99% (sRGB)
Pobór energii (podczas pracy)15.60 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.30 W
Klasa energetycznaE
Wbudowany zasilaczTak
Kolor obudowyCzarny (Black)
Wyposażenie dodatkoweCokół podstawy i podstawa
Wyposażenie dodatkoweSkrócony przewodnik konfiguracji
Wyposażenie dodatkoweInformacje dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska
Wyposażenie dodatkoweKabel zasilający
Wyposażenie dodatkoweKabel DP 1,8 m
Wyposażenie dodatkoweKabel USB-A/B 1,8 m
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)538,7 x 364 ~ 496,55 x 181,54
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)538,7 x 315,25 x 49,74
Waga z podstawą (kg)5.08
Waga bez podstawy (kg)3.20
Zawiera baterię / akumulatorNie
Informacje dodatkoweHDMI 2.1, DP 1.4, HDCP 2.3
Informacje dodatkowe1 x port USB-C 5 Gb/s do odbioru danych
Informacje dodatkoweTwardość szkła 3H

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Producent:
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way, 78682 TX Round Rock, US
regulatory.compliance@dell.com
+1 512 338 1551

Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dell Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Al.Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa, PL
regulatory.compliance@dell.com
+1 512 338 1551

Dell
MODLLD240470
7 Przedmioty

Opis

Przekątna ekranu
23.80 cali
Typ matrycy
IPS (In-Plane Switching)
Rozdzielczość maksymalna
2560 x 1440 (QHD)
Format obrazu
16:9
Czas reakcji matrycy
5.000 ms
Kontrast statyczny
1500 :1
Częstotliwość odświeżania [Hz]
100
Ilość wyświetlanych kolorów
16,7 M (8-bitowy)
Zakrzywiony ekran
Nie
Złącza zewn.
DisplayPort
HDMI
USB 3.0 Type-B
USB 3.0 x 3
USB Type-C

Specyficzne kody

EAN13
5397184962459
MPN
210-BQMX
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.