• Nowy
Monitor Philips 49" 49M2C8900/00 2xHDMI DP 5xUSB 3.0 USB-C głośniki 4x7,5W
search
  • Monitor Philips 49" 49M2C8900/00 2xHDMI DP 5xUSB 3.0 USB-C głośniki 4x7,5W
  • Monitor Philips 49" 49M2C8900/00 2xHDMI DP 5xUSB 3.0 USB-C głośniki 4x7,5W
  • Monitor Philips 49" 49M2C8900/00 2xHDMI DP 5xUSB 3.0 USB-C głośniki 4x7,5W
  • Monitor Philips 49" 49M2C8900/00 2xHDMI DP 5xUSB 3.0 USB-C głośniki 4x7,5W

Monitor Philips 49" 49M2C8900/00 2xHDMI DP 5xUSB 3.0 USB-C głośniki 4x7,5W

5 154,99 zł
Brutto
  • Rodzina: M-Line
  • Przekątna ekranu: 49.00 cali
  • Typ matrycy: OLED (Organic Light Emitting Diode)
  • Format obrazu: 32:9
  • Touch: Nie
  • Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

RodzinaM-Line
Przekątna ekranu49.00 cali
Typ matrycyOLED (Organic Light Emitting Diode)
Format obrazu32:9
TouchNie
Wielkość plamki0.233 mm
Czas reakcji matrycy0.030 ms
Jasność matrycy250 cd/m2
Rozdzielczość maksymalna5120 x 1440
Częstotliwość odświeżania [Hz]240
Ilość wyświetlanych kolorów1,07 B (10-bitowy)
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Zakrzywiony ekranTak
Normy spełniane przez monitorRoHS
Normy spełniane przez monitorCB
Normy spełniane przez monitorCE
Normy spełniane przez monitorFCC-B
Normy spełniane przez monitorICES-003
Normy spełniane przez monitorTUV-Bauart
Złącza zewn.HDMI x 2
Złącza zewn.DisplayPort
Złącza zewn.USB Type-C
Złącza zewn.Hub USB 3.0 (1 up, 4 down)
Zgodność z technologią HDCPTak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]Nie
Obrót wokół osi pionowej [Swivel]-20° / +20°
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]-5° / +15°
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości120mm
Wbudowane głośnikiTak
Moc głośników4 x 7,5W
Montaż VESA100 x 100
Nasycenie kolorów99% (DCI-P3)
Pobór energii (podczas pracy)163.35 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Klasa energetycznaG
Wbudowany zasilaczTak
Wyposażenie dodatkoweKable (HDMI, DisplayPort, USB, USB-C, zasilający), pilot, wspornik VESA
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)1195 x 544 x 359
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)1195 x 369 x 181
Waga z podstawą (kg)13.96
Waga bez podstawy (kg)10.82
Zawiera baterię / akumulatorNie
Informacje dodatkoweZakrzywienie: 1800R
Informacje dodatkowePodświetlenie Ambiglow
Informacje dodatkoweDisplayHDR True Black 400
Informacje dodatkoweWielofunkcyjne złącze USB-C
Informacje dodatkowePower Delivery 90 W
Informacje dodatkoweVESA ClearMR 13000
Informacje dodatkowePrzełącznik KVM, blokada Kensington
Gwarancja producenta [mies.]36

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Producent:
MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
PRINS BERNHARDPLEIN 200, 1097JB AMSTERDAM, NL
www.philips.com/welcome

Podmiot odpowiedzialny w UE:
MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
PRINS BERNHARDPLEIN 200, 1097JB AMSTERDAM, NL
www.philips.com/welcome

MOPHLD490040
9 Przedmioty

Opis

Przekątna ekranu
49.00 cali
Typ matrycy
OLED (Organic Light Emitting Diode)
Rozdzielczość maksymalna
5120 x 1440
Format obrazu
32:9
Czas reakcji matrycy
0.030 ms
Częstotliwość odświeżania [Hz]
240
Ilość wyświetlanych kolorów
1,07 B (10-bitowy)
Zakrzywiony ekran
Tak
Złącza zewn.
DisplayPort
HDMI x 2
Hub USB 3.0 (1 up, 4 down)
USB Type-C

Specyficzne kody

EAN13
8712581801663
MPN
49M2C8900/00
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.