• Nowy
Monitor Dell 23,8" P2425DE (210-BRDM) IPS QHD 100Hz HDMI 2xDP 2xUSB-C 3xUSB-A RJ-45
search
  • Monitor Dell 23,8" P2425DE (210-BRDM) IPS QHD 100Hz HDMI 2xDP 2xUSB-C 3xUSB-A RJ-45
  • Monitor Dell 23,8" P2425DE (210-BRDM) IPS QHD 100Hz HDMI 2xDP 2xUSB-C 3xUSB-A RJ-45
  • Monitor Dell 23,8" P2425DE (210-BRDM) IPS QHD 100Hz HDMI 2xDP 2xUSB-C 3xUSB-A RJ-45
  • Monitor Dell 23,8" P2425DE (210-BRDM) IPS QHD 100Hz HDMI 2xDP 2xUSB-C 3xUSB-A RJ-45

Monitor Dell 23,8" P2425DE (210-BRDM) IPS QHD 100Hz HDMI 2xDP 2xUSB-C 3xUSB-A RJ-45

1 250,99 zł
Brutto
  • Przekątna ekranu: 23.80 cali
  • Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
  • Technologia podświetlania: LED
  • Format obrazu: 16:9
  • Touch: Nie
  • Wielkość plamki: 0.206 mm
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Przekątna ekranu23.80 cali
Typ matrycyIPS (In-Plane Switching)
Technologia podświetlaniaLED
Format obrazu16:9
TouchNie
Wielkość plamki0.206 mm
Czas reakcji matrycy5.000 ms
Jasność matrycy350 cd/m2
Kontrast statyczny1500 :1
Rozdzielczość maksymalna2560 x 1440 (QHD)
Częstotliwość odświeżania [Hz]100
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)od 48 Hz do 100 Hz
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)od 30 kHz do 150 kHz
Ilość wyświetlanych kolorów16,7 M (8-bitowy)
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Zakrzywiony ekranNie
Normy spełniane przez monitorEnergy Star
Normy spełniane przez monitorEPEAT Gold
Normy spełniane przez monitorEPEAT Climate+
Normy spełniane przez monitorTCO
Normy spełniane przez monitorRoHS
Normy spełniane przez monitorEnergy Star 8.0
Normy spełniane przez monitorErP
Złącza zewn.HDMI
Złącza zewn.DisplayPort x 2
Złącza zewn.USB Type-C x2
Złącza zewn.USB 3.0 x 3
Złącza zewn.RJ-45
Złącza zewn.Kensington Lock
Zgodność z technologią HDCPTak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]Tak
Obrót wokół osi pionowej [Swivel]-45° / +45°
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]-5° / +21°
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości150mm
Wbudowane głośnikiNie
Montaż VESA100 x 100
Nasycenie kolorów99% (sRGB)
Pobór energii (podczas pracy)16.50 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.30 W
Klasa energetycznaE
Wbudowany zasilaczTak
Kolor obudowyCzarny (Black)
Wyposażenie dodatkoweCokół podstawy i podstawa
Wyposażenie dodatkoweSkrócony przewodnik konfiguracji
Wyposażenie dodatkoweInformacje dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska
Wyposażenie dodatkoweKabel zasilający
Wyposażenie dodatkoweKabel DisplayPort 1.4 (DisplayPort / DisplayPort), 1,8 m
Wyposażenie dodatkoweKabel USB-C / USB-C 10 Gb/s, 100 W, 1,0 m
Wyposażenie dodatkoweKabel USB Type-C / USB Type-A 5 Gb/s, 15 W, 1,8 m
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)538,7 x 364 ~ 496,55 x 181,54
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)538,7 x 315,25 x 49,74
Waga z podstawą (kg)5.61
Waga bez podstawy (kg)3.78
Zawiera baterię / akumulatorNie
Informacje dodatkoweHDMI 2.1, DP 1.4, HDCP 2.3
Informacje dodatkowe1 x port USB-C 5 Gb/s do odbioru danych
Informacje dodatkoweTwardość szkła 3H

Informacje o bezpieczeństwie produktu

Producent:
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way, 78682 TX Round Rock, US
regulatory.compliance@dell.com
+1 512 338 1551

Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dell Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Al.Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa, PL
regulatory.compliance@dell.com
+1 512 338 1551

Dell
MODLLD240480
7 Przedmioty

Opis

Przekątna ekranu
23.80 cali
Typ matrycy
IPS (In-Plane Switching)
Rozdzielczość maksymalna
2560 x 1440 (QHD)
Format obrazu
16:9
Czas reakcji matrycy
5.000 ms
Kontrast statyczny
1500 :1
Częstotliwość odświeżania [Hz]
100
Ilość wyświetlanych kolorów
16,7 M (8-bitowy)
Zakrzywiony ekran
Nie
Złącza zewn.
DisplayPort x 2
HDMI
RJ-45
USB 3.0 x 3
USB Type-C x2

Specyficzne kody

EAN13
5397184962466
MPN
210-BRDM
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.